قوانین

کوتاه کننده لینک جتل، به آدرس اینترنتی jetl.ir یک ارجاع‌ دهنده رایگان است و مسئولیتی در قبال محتوای لینک‌ ها ندارد.

1- این سایت تابع مقررات و قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.
2- مسئولیت لینک های کوتاه شده به عهده کاربران می باشد.
3-استفاده از لینک های ، مبتذل و مستهجن و هر گونه لینک غیر مجاز و فیلترشده به جهت کوتاه کردن ممنوع می باشد.

جهت حفظ کیفیت سایت و امنیت کاربران، لینک به صفحات غیرقانونی، صفحات انتقالی (ریدایرکت)، لینک دانلود مستقیم اپلیکیشن و صفحات مسدود یا ناموجود، به محض مشاهده حذف خواهد شد. انتخاب الفاظ غیراخلاقی بعنوان آدرس کوتاه و هر گونه سوء‌استفاده از امکانات سایت ممنوع بوده و صرف‌نظر از مقصد، لینک مورد نظر حذف می‌گردد.
جتل یک سایت کوتاه کننده لینک کاربر محور بوده که تمامی لینکهای آن توسط کاربران عمومی وب ایجاد و منتشر می شود . سایت جتل میزبان هیچگونه محتوا یا فایلی نیست.
سرویس کوتاه کننده کوتاه لینک جتل تنها وظیفه کوتاه کردن آدرس لینک ها طولانی اینترنتی به یک آدرس کوتاه را بر عهده دارد و هیچگونه دخل و تصرف دیگری ندارد و همه مسئولیت آن به عهده استفاده کنندگان از این سرویس می باشد.
درصورت هرگونه تخلف در لینکهای کوتاه شده از طریق صفحه گزارش تخلف با ما در ارتباط باشید.
در صورت بروز هر گونه اختلالات احتمالی نقص فنی یا حملات اینترنتی و قطع شدن اینترنت جهانی یا سرور یا از بین رفتن اطلاعات ، هیچ مسئولیتی را نمی پذیریم.
اما تمام توان و تلاش خود را برای ارائه بهترین خدمات با اتصال دائمی سایت و حداکثر آپتایم با بالاترین امنیت و سرعت سایت بکار می بریم.
استفاده از این سرویس به منزله پذیرش این قوانین خوهد بود و این قوانین کامل نیست و ممکن است در آینده بروزرسانی و تکمیل شود.

©  jetl.ir Inc. 1399 - 1400 - 2021

کلیه لینک های کوتاه شده این سایت توسط کاربران ایجاد شده است و مدیریت جتل هیچ مسئولیتی نسبت به آن ها ندارد.
کلیه حقوق مادی و معنوی برای کوتاه کننده لینک جتل محفوظ است.